VERVA Street Racing – MOTO Pokolenia!
VERVA Street Racing – MOTO Pokolenia!

VERVA Street Racing – MOTO Pokolenia!

Opublikowany

Tylko 45 dni dzieli nas od wyjątkowego spotkania MOTO Pokoleń w Płocku. VERVA Street Racing po raz pierwszy wyruszy w trasę, by 14 października podzielić się doświadczeniem, mocą i energią z polskimi fanami. Najnowsze, najdroższe i najszybsze przykłady współczesnej motoryzacji w zestawieniu z zabytkowymi, legendarnymi a przede wszystkim unikatowymi autami, wzruszą i zafascynują niejednego odwiedzającego Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Pokazy, koncert gwiazdy i atrakcje dla całych rodzin zapewnią podczas VERVA Street Racing moc emocji.

Ósma już edycja VERVA Street Racing odbędzie się w Płocku, na Stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Zgodnie z ideą tegorocznej imprezy do uczestnictwa organizatorzy zapraszają całe rodziny, tych najmłodszych i starszych, ale również najbardziej zagorzałych fanów motosportu. Jak co roku wyjątkowe Pit Party, emocjonujące wyścigi, spektakularne pokazy, atrakcje dla najmłodszych i koncert gwiazdy – każdy znajdzie coś dla siebie. VERVA Street Racing to największe wydarzenie dla fanów sportów motorowych.
Co roku chcemy zaskoczyć naszych fanów poszukując nowej formuły i zapewniając atrakcje, które zadowolą najbardziej wymagających widzów. W tym roku, po kilku latach w Warszawie, zawitamy do Płocka! Zapraszamy całe rodziny na otwarte, niebiletowane pokazy – do udziału w wydarzeniu zachęca Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.  – Motywem przewodnim tegorocznej edycji są MOTO Pokolenia. Chcemy jednoczyć starszych i młodszych oraz ich motoryzacyjną pasję. Pokazywać, jak łączyć to, co było kiedyś, z tym, co jest teraz. Prezentować rozwój motoryzacji na przestrzeni lat i jej coraz większe zaawansowanie, osadzając je jednak w tym, co wypracowały wcześniejsze pokolenia. – dodaje.
Na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3. Na żywo będzie można podziwiać w akcji motocykle FMX, driftingujące samochody i ciężarówki a przede wszystkim najnowsze dakarowe Mini Kuby Przygońskiego.

VERVA Street Racing to wyjątkowe wydarzenie i ogromnie się cieszę, że po raz kolejny będę jego częścią. Szczególnie, że odbędzie się na dobrze mi znanym torze w Płocku. Każdy, kto kocha samochody i wyścigi, musi tam być – zachęca Kuba Przygoński. Podczas płockiego wydarzenia nie zabraknie również spektakularnych pokazów przygotowanych przez stunterów czy motocyklistów ze stajni ORLEN Team. Emocjom na torze towarzyszyć będzie unikalna wystawa samochodów, zarówno tych zabytkowych, jak i najnowszych, luksusowych maszyn.
Tegoroczna edycja VERVA Street Racing odbędzie się w sobotę, 14 października, na Stadionie Wisły Płock, ORLEN Arenie i przyległych terenach. Wstęp wolny.

Więcej informacji na:
Vervastreetracing.pl  
Facebook.com/vervastreetracing
Instagram.com/vervastreetracing 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

VSR 2017 IP#1.doc

doc | 457 KB

Pobierz
VSR 2017 IP#1.pdf

pdf | 441 KB

Pobierz
VSR2017 - KV - poziom (2).jpg

grafika | 3,01 MB

Pobierz
VSR2017 - KV - pion.jpg

grafika | 6,75 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Moc wrażeń i tłumy miłośników motoryzacji na VERVA Street Racing w Płocku!

temu

Moc wrażeń i tysiące koni mechanicznych, mimo niesprzyjającej pogody, przyciągnęły do Płocka ponad 30 tysięcy miłośników motoryzacji. Tegoroczna ósma edycja VERVA Street Racing pokazała, że fani czterech kółek i dobrej zabawy są w całej Polsce.
VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń już ten weekend w Płocku

temu

Już w najbliższą sobotę, 14 października odbędzie się wielkie święto motoryzacji – VERVA Street Racing. To prawie 300 pojazdów, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii. Do tego miasteczko ruchu drogowego, s
Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing

temu

Unikalne pojedynki MOTO Pokoleń, prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, strefa rodzinna z symulatorami i dmuchańcami oraz miasteczko ruchu drogowego – to wszystko czeka na uczestników ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 14 października w Płocku na stadionie Wisły.
Znamy szczegóły programu VERVA Street Racing!

temu

Prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji na torze stadionu Wisły oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii to najważniejsze atrakcje tegorocznej edycji VERVA Street Racing.. W jednym miejscu najdroższe,