Muzyczne emocje podczas VERVA Street Racing

Muzyczne emocje podczas VERVA Street Racing

Już za miesiąc w Płocku wielkie święto motoryzacji – VERVA Street Racing – MOTO Pokolenia! Odwiedzający, obok najnowszych osiągnięć światowej motoryzacji, będą mieli okazję zobaczyć także auta zabytkowe oraz trzymające w napięciu wyścigi i spektakularne pokazy. Jak co roku oprócz atrakcji motoryzacyjnych nie zabraknie również emocji muzycznych. Gwiazdą wydarzenia będzie jedna z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie Dorota „Doda” Rabczewska.

W tym roku VERVA Street Racing po raz pierwszy odbywa się poza Warszawą. Ósma edycja wydarzenia zagości w Płocku, na Stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Tradycyjnie impreza będzie kierowana do wszystkich miłośników motoryzacji, bez względu na wiek.
Zanim Doda pojawi się na scenie, na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3. Na żywo widzowie zobaczą w akcji motocykle FMX, drifting, pokazy kaskaderskie, a przede wszystkim najnowsze dakarowe Mini Kuby Przygońskiego. Emocjom na torze towarzyszyć będzie wyjątkowe Pit Party, zarówno z zabytkowymi, jak i najnowszymi, luksusowymi maszynami. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych uczestników – specjalnie dla nich przygotowana zostanie Strefa Rodzinna.
Tegoroczna edycja VERVA Street Racing odbędzie się w sobotę, 14 października, na Stadionie Wisły Płock, ORLEN Arenie i przyległych terenach. Wstęp wolny.
Więcej informacji na:
Vervastreetracing.pl/
Facebook.com/vervastreetracing
Instagram.com/vervastreetracing/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

VSR 2017 IP#2.doc

doc | 454 KB

Pobierz
Doda_VERVA_Street_Racing_2017_2.jpg

grafika | 26,7 KB

Pobierz
Doda_VERVA_Street_Racing_2017.jpg

grafika | 1,71 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Moc wrażeń i tłumy miłośników motoryzacji na VERVA Street Racing w Płocku!

temu

Moc wrażeń i tysiące koni mechanicznych, mimo niesprzyjającej pogody, przyciągnęły do Płocka ponad 30 tysięcy miłośników motoryzacji. Tegoroczna ósma edycja VERVA Street Racing pokazała, że fani czterech kółek i dobrej zabawy są w całej Polsce.
VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń już ten weekend w Płocku

temu

Już w najbliższą sobotę, 14 października odbędzie się wielkie święto motoryzacji – VERVA Street Racing. To prawie 300 pojazdów, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii. Do tego miasteczko ruchu drogowego, s
Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing

temu

Unikalne pojedynki MOTO Pokoleń, prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, strefa rodzinna z symulatorami i dmuchańcami oraz miasteczko ruchu drogowego – to wszystko czeka na uczestników ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 14 października w Płocku na stadionie Wisły.
Znamy szczegóły programu VERVA Street Racing!

temu

Prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji na torze stadionu Wisły oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii to najważniejsze atrakcje tegorocznej edycji VERVA Street Racing.. W jednym miejscu najdroższe,