Dakar i drift czyli Kuba Przygoński na VERVA Street Racing!

Dakar i drift czyli Kuba Przygoński na VERVA Street Racing!

Niespełna miesiąc dzieli nas od ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczne święto motoryzacji odbędzie się w Płocku, na stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie możliwość spotkania i obejrzenia w akcji zawodnika ORLEN Team, Kuby Przygońskiego oraz jego samochodów: driftingowej Toyoty GT86 oraz dakarowego Mini All4 Racing.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji VERVA Street Racing są MOTO Pokolenia. Najnowsze, najdroższe i najszybsze maszyny będą konkurować o uwagę odwiedzających z zabytkowymi, legendarnymi i unikatowymi autami z przeszłości, a doświadczeni i utytułowani kierowcy zmierzą się z ambitnymi i głodnymi rywalizacji zawodnikami młodszego pokolenia. Podczas tego święta motoryzacji nie zabraknie Kuby Przygońskiego, jednej z gwiazd ORLEN Teamu.
Ten utalentowany zawodnik był najszybszym polskim motocyklistą w Rajdzie Dakar (6. miejsce w 2014 roku), a w tym roku zajął 7. miejsce w kategorii samochodów. W pierwszych dniach października, razem ze swoim pilotem Belgiem Tomem Colsoulem, Kuba Przygoński będzie walczyć o kolejne punkty Pucharu Świata Cross Country w Rajdzie Maroka, który będzie jednym z ostatnich sprawdzianów przed Dakarem 2018. Załoga praktycznie zapewniła już sobie tytuł wicemistrzów świata w rajdach terenowych, ustępując tylko legendarnemu Nasserowi Al-Attiyahowi. Jednocześnie zawodnik ORLEN Teamu zdobył w tym roku tytuł Driftingowego Mistrza Polski.
Prosto z Afryki Przygoński przeniesie się do Płocka, gdzie 14 października oprócz dakarowego Mini zaprezentuje swoją driftingową Toyotę GT86. Ta maszyna o mocy ponad 1000 koni nazywana Diabłem, pozwoliła Przygońskiemu pobić rekord Guinessa w prędkości driftu i rywalizować w Driftingowych Mistrzostwach Polski. Za niespełna miesiąc każdy chętny na własne oczy będzie mógł przekonać się jak za kierownicą tych szybkich maszyn radzi sobie jedna z gwiazd ORLEN Teamu.
Tegoroczna VERVA Street Racing odbędzie się w sobotę, 14 października, na Stadionie Wisły Płock, ORLEN Arenie i przyległych terenach. Wstęp wolny.
Więcej informacji na:
Vervastreetracing.pl/
Facebook.com/vervastreetracing
Instagram.com/vervastreetracing/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dakar i drift czyli Kuba Przygonski na VERVA Street Racing.pdf

pdf | 448 KB

Pobierz
Dakar i drift czyli Kuba Przygonski na VERVA Street Racing.docx

docx | 420 KB

Pobierz
ORLENTeam Kuba_Przygonski 1.JPG

grafika | 516 KB

Pobierz
ORLENTeam Kuba_Przygonski 2.jpg

grafika | 539 KB

Pobierz
ORLENTeam Kuba_Przygonski 4.jpg

grafika | 558 KB

Pobierz
ORLENTeam Kuba_Przygonski 3.jpg

grafika | 270 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Moc wrażeń i tłumy miłośników motoryzacji na VERVA Street Racing w Płocku!

temu

Moc wrażeń i tysiące koni mechanicznych, mimo niesprzyjającej pogody, przyciągnęły do Płocka ponad 30 tysięcy miłośników motoryzacji. Tegoroczna ósma edycja VERVA Street Racing pokazała, że fani czterech kółek i dobrej zabawy są w całej Polsce.
VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń już ten weekend w Płocku

temu

Już w najbliższą sobotę, 14 października odbędzie się wielkie święto motoryzacji – VERVA Street Racing. To prawie 300 pojazdów, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii. Do tego miasteczko ruchu drogowego, s
Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing

temu

Unikalne pojedynki MOTO Pokoleń, prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, strefa rodzinna z symulatorami i dmuchańcami oraz miasteczko ruchu drogowego – to wszystko czeka na uczestników ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 14 października w Płocku na stadionie Wisły.
Znamy szczegóły programu VERVA Street Racing!

temu

Prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji na torze stadionu Wisły oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii to najważniejsze atrakcje tegorocznej edycji VERVA Street Racing.. W jednym miejscu najdroższe,