Znamy szczegóły programu VERVA Street Racing!

Znamy szczegóły programu VERVA Street Racing!

Prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji na torze stadionu Wisły oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii to najważniejsze atrakcje tegorocznej edycji VERVA Street Racing.
W jednym miejscu najdroższe, najszybsze i najnowocześniejsze supersamochody oraz legendy amerykańskich szos. Obok siebie muscle cars, terenówki, pojazdy wojskowe i najbardziej ekstrawaganckie przykłady tuningu i stance. Zabytkowe perełki polskiej i światowej motoryzacji, razem z nowościami – m.in. Teslą X czy Lamborghini Huracan. To wszystko już 14 października podczas 8. edycji VERVA Street Racing MOTO Pokolenia w Płocku.
Na specjalnie przygotowanym torze stadionu Wisły rozegra się rywalizacja MOTO Pokoleń. Wielbiciele motoryzacji zobaczą siedem emocjonujących pojedynków klasyki, doświadczenia i opanowania z najnowszą technologią, werwą i młodością. Kultowy Maluch zmierzy się z supersamochodem, Kuba Przygoński podejmie driftingowe wyzwanie zaledwie siedemnastoletniego Adama Zalewskiego – zwycięzcy tegorocznej serii Drift Masters Grand Prix – a dakarowy motocyklista Maciek Giemza będzie odpierać ataki młodych gwiazd motocrossu z Akademii ORLEN Team.
Między pojedynkami pokoleń samochodowych legend na uczestników czekają m.in. pokazy kilkunastu drifterów (również ciężarówkami), wyścig samochodów Rallycross, parada rajdówek czołowych kierowców Pucharu Świata Cross Country czy pokaz pojazdów najbardziej prestiżowych serii wyścigowych w Europie i na świecie – La Mans i GT. Dla miłośników dwóch kółek przygotowano show stunterów oraz akrobatów z grupy FMX4ever, znanych z cyklu Red Bull X-fighters.
Oprócz emocjonujących wyścigów i spektakularnych pokazów przez cały dzień otwarte będzie miasteczko ruchu drogowego oraz strefy: symulatorów jazdy, bezpieczeństwa i rodzinna. Dla fanów motoryzacji przygotowana zostanie też strefa gastronomiczna z food truckami i ofertą Stop Cafe, nie zabraknie również emocji muzycznych – po zakończeniu pokazów swój koncert zagra jedna z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie muzycznej, Dorota „Doda” Rabczewska.
Zapraszamy na wydarzenie VERVA Street Racing MOTO Pokolenia, które w tym roku odbędzie się w Płocku na stadionie Wisły już 14 października 2017 r. Wstęp wolny!
Więcej informacji na:
Vervastreetracing.pl/
Facebook.com/vervastreetracing
Instagram.com/vervastreetracing/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20171005 Znamy szczegoły programu VERVA Street Racing!.pdf

pdf | 388 KB

Pobierz
20171005 Znamy szczegoły programu VERVA Street Racing!.docx

docx | 419 KB

Pobierz
VSR ORLENTeam Maciek_Giemza.jpg

grafika | 6,36 MB

Pobierz
VSR_Willys.jpg

grafika | 3,14 MB

Pobierz
VSR ORLEN TeamKuba_Przygonski.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
VSR tunning Lexus.JPG

grafika | 8,37 MB

Pobierz
VSR Radical-SR8RX-fot2.JPG

grafika | 1,28 MB

Pobierz
VSR ORLENTeam_Przygonski.jpg

grafika | 474 KB

Pobierz
VSR motocross Akademia ORLEN Team.JPG

grafika | 5,07 MB

Pobierz
VSR Ligier JS P3 fot 2.JPG

grafika | 3,38 MB

Pobierz
VSR FormulaGP2.JPG

grafika | 2,63 MB

Pobierz
VSR mustang.jpg

grafika | 207 KB

Pobierz
VSR FMX4ever Gilles Dejong © Red Bull Media House.jpg

grafika | 261 KB

Pobierz
VSR drifting Przygonski.jpg

grafika | 246 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Moc wrażeń i tłumy miłośników motoryzacji na VERVA Street Racing w Płocku!

temu

Moc wrażeń i tysiące koni mechanicznych, mimo niesprzyjającej pogody, przyciągnęły do Płocka ponad 30 tysięcy miłośników motoryzacji. Tegoroczna ósma edycja VERVA Street Racing pokazała, że fani czterech kółek i dobrej zabawy są w całej Polsce.
VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń już ten weekend w Płocku

temu

Już w najbliższą sobotę, 14 października odbędzie się wielkie święto motoryzacji – VERVA Street Racing. To prawie 300 pojazdów, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii. Do tego miasteczko ruchu drogowego, s
Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing

temu

Unikalne pojedynki MOTO Pokoleń, prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, strefa rodzinna z symulatorami i dmuchańcami oraz miasteczko ruchu drogowego – to wszystko czeka na uczestników ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 14 października w Płocku na stadionie Wisły.
Dakar i drift czyli Kuba Przygoński na VERVA Street Racing!

temu

Niespełna miesiąc dzieli nas od ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczne święto motoryzacji odbędzie się w Płocku, na stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie możliwość spotkania i obejrzenia w akcji zawodnika ORLEN Team, Kuby Przygońskiego oraz jego samochodów: driftingowej Toyoty GT86 oraz dakarowego Mini All4 Racing.