Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing

Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing

Unikalne pojedynki MOTO Pokoleń, prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, strefa rodzinna z symulatorami i dmuchańcami oraz miasteczko ruchu drogowego – to wszystko czeka na uczestników ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 14 października w Płocku na stadionie Wisły.

VERVA Street Racing to nie tylko wyścigi najlepszych kierowców, pokazy motocyklowych akrobatów i prawie 300 unikalnych pojazdów na Pit Party. Także początkujący fani motoryzacji znajdą coś dla siebie – w strefie symulatorów będzie można spróbować wirtualnej jazdy samochodem i motocyklem, doświadczyć kontrolowanego dachowania lub sprawdzić, jak działają alkogogle. W strefie straży pożarnej zainteresowani zobaczą najnowsze wozy bojowe, a także wezmą udział w pokazach ratownictwa i gaszenia pożarów.
Wiele atrakcji będzie czekać również na najmłodszych uczestników, dla których przygotowano między innymi strefę dmuchańców i eurobungee. W specjalnie zbudowanym miasteczku ruchu drogowego zasiądą za kierownicą małych samochodów i sprawdzą swoje umiejętności na mini ulicach ze znakami drogowymi. Strefa rodzinna to animacje dla przedszkolaków i gry rodzinne, wspólne kreatywne malowanie karoserii samochodów oraz układanki z klocków.
Kibice lekkoatletyki będą mieli z kolei możliwość spotkania z medalistami i olimpijczykami z Grupy Sportowej ORLEN: Piotrem Małachowskim, Marcinem Lewandowskim i Marią Andrejczyk.
Ze względu na podwyższony poziom hałasu towarzyszący tego typu imprezom motoryzacyjnym organizatorzy rekomendują zabranie zatyczek do uszu lub specjalnych słuchawek dla najmłodszych uczestników. Ponadto, z myślą o rodzinach z dziećmi na terenie imprezy będzie znajdować się strefa, w której będzie można nakarmić lub przewinąć podopiecznych. Obok strefy rodzinnej przygotowana będzie część gastronomiczna, gdzie będzie można skorzystać z szerokiej oferty food trucków. Nie zabraknie również strefy Stop Cafe, z ogólnodostępną częścią wypoczynkową.
VERVA Street Racing MOTO Pokolenia już 14 października 2017 r. na stadionie Wisły w Płocku. Start: godzina 13:00. Wstęp wolny!
Więcej informacji na:
Vervastreetracing.pl/
Facebook.com/vervastreetracing
Instagram.com/vervastreetracing/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20171010 Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing.pdf

pdf | 574 KB

Pobierz
20171010 Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing.docx

docx | 419 KB

Pobierz
2016_09_17_VSR_PitParty_WielgusRafal_1_MG_4169.jpg

grafika | 547 KB

Pobierz
IMG_4598.JPG

grafika | 3,69 MB

Pobierz
DSC_5104.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
2016_09_17_VSR__SR_ANNA LIMINOWICZ_0453.jpg

grafika | 950 KB

Pobierz
legos-641728_1920.jpg

grafika | 687 KB

Pobierz
2016_09_17_VSR__SR_ANNA LIMINOWICZ_0452.jpg

grafika | 998 KB

Pobierz
2016_09_17_VSR__SR_ANNA LIMINOWICZ_0509.jpg

grafika | 792 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Moc wrażeń i tłumy miłośników motoryzacji na VERVA Street Racing w Płocku!

temu

Moc wrażeń i tysiące koni mechanicznych, mimo niesprzyjającej pogody, przyciągnęły do Płocka ponad 30 tysięcy miłośników motoryzacji. Tegoroczna ósma edycja VERVA Street Racing pokazała, że fani czterech kółek i dobrej zabawy są w całej Polsce.
VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń już ten weekend w Płocku

temu

Już w najbliższą sobotę, 14 października odbędzie się wielkie święto motoryzacji – VERVA Street Racing. To prawie 300 pojazdów, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii. Do tego miasteczko ruchu drogowego, s
Znamy szczegóły programu VERVA Street Racing!

temu

Prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji na torze stadionu Wisły oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii to najważniejsze atrakcje tegorocznej edycji VERVA Street Racing.. W jednym miejscu najdroższe,
Dakar i drift czyli Kuba Przygoński na VERVA Street Racing!

temu

Niespełna miesiąc dzieli nas od ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczne święto motoryzacji odbędzie się w Płocku, na stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie możliwość spotkania i obejrzenia w akcji zawodnika ORLEN Team, Kuby Przygońskiego oraz jego samochodów: driftingowej Toyoty GT86 oraz dakarowego Mini All4 Racing.