VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń już ten weekend w Płocku

VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń już ten weekend w Płocku

Już w najbliższą sobotę, 14 października odbędzie się wielkie święto motoryzacji – VERVA Street Racing. To prawie 300 pojazdów, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii. Do tego miasteczko ruchu drogowego, strefa rodzinna z symulatorami i dmuchańcami, a na koniec koncert Dody. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Płocku na stadionie Wisły, początek o godzinie 13:00, wstęp jest bezpłatny.
VERVA Street Racing po raz pierwszy wyrusza w trasę i w tym roku odbędzie się w Płocku, na Stadionie Wisły oraz otaczającym go terenie. Zgodnie z ideą tegorocznej edycji, do uczestnictwa organizatorzy zapraszają całe rodziny i wszystkich fanów motosportu.
Każdego roku staramy się robić imprezę coraz lepszą i nieco inną od poprzedniej. I tak w tym roku po raz kolejny zmieni się nie tylko program imprezy, ale także jej lokalizacja i charakter. W tej edycji chcemy postawić na lokalność i przenosimy imprezę do Płocka. Jest to dla nas szczególnie ważna lokalizacja, bo stąd się wywodzimy, tu znajduje się nasz największy zakład produkcyjny. VERVA Street Racing z pokazami motoryzacyjnymi, atrakcjami dla całych rodzin i koncertem muzycznym idealnie pasuje do tej wizji – mówi Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN
Na specjalnie przygotowanym torze Stadionu Wisły wielbiciele motoryzacji zobaczą siedem emocjonujących pojedynków MOTO Pokoleń. Klasyka, doświadczenie i opanowanie zmierzy się z najnowszą technologią, werwą i młodością. Drugi w Pucharze Świata w rajdach terenowych Kuba Przygoński z ORLEN Team, podejmie driftingowe wyzwanie najmłodszych adeptów tej dyscypliny. Dakarowy motocyklista Maciek Giemza, Mistrza Świata Cross Country juniorów, będzie odpierać ataki młodych gwiazd motocrossu z Akademii ORLEN Team.
Między pojedynkami na uczestników czekają m.in. pokazy kilkunastu drifterów (również ciężarówkami), wyścig samochodów Rallycross, parada rajdówek Cross Country czy pokaz pojazdów najbardziej prestiżowych serii wyścigowych w Europie i na świecie – Le Mans i GT. Dla miłośników dwóch kółek przygotowano pokaz stunterów oraz akrobatów z grupy FMX4ever, znanych z cyklu Red Bull X-fighters.
Prawie 300 pojazdów pojawi się na unikalnym Pit Party. W jednym miejscu będzie można podziwiać najdroższe, najszybsze i najnowocześniejsze supersamochody oraz terenówki, pojazdy wojskowe, zabytkowe perełki polskiej i światowej motoryzacji.
W strefie symulatorów chętni spróbują wirtualnej jazdy samochodem i motocyklem, doświadczą kontrolowanego dachowania lub sprawdzą, jak działają alkogogle. Straż pożarna zaprezentuje najnowsze wozy bojowe i zaprosi na pokazy ratownictwa oraz gaszenia pożarów.
Wiele atrakcji będzie czekać również na najmłodszych uczestników, dla których przygotowano m.in. dmuchańce i eurobungee oraz miasteczko ruchu drogowego. Strefa rodzinna to animacje dla przedszkolaków i gry rodzinne, wspólne kreatywne malowanie karoserii samochodów oraz układanki z klocków. Obok przygotowana zostanie część gastronomiczna, gdzie będzie można skorzystać z szerokiej oferty food trucków, a także strefa Stop Cafe z ogólnodostępną częścią wypoczynkową.
Nie zabraknie również emocji muzycznych i sportowych. Po zakończeniu pokazów swój koncert zagra jedna z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie muzycznej, Dorota „Doda” Rabczewska. A kibice lekkoatletyki będą mieli z kolei możliwość spotkania z medalistami i olimpijczykami z Grupy Sportowej ORLEN: Piotrem Małachowskim, Marcinem Lewandowskim i Marią Andrejczyk.
W związku z organizacją imprezy na Stadionie Wisły Płock, w ORLEN Arenie oraz na terenach przyległych, zamknięta zostanie ul. 7 Czerwca – od skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza. Zamknięcie ulicy nastąpi 13 października o godz. 4:00 rano i potrwa do 15 października do godz. 23:00. W tym terminie prosimy o korzystanie z objazdu ul. Batalionów Chłopskich. Za ewentualne utrudnienia w ruchu przepraszamy.
VERVA Street Racing MOTO Pokolenia już 14 października 2017 r. na Stadionie Wisły w Płocku. Start: godzina 13:00. Wstęp wolny!
Więcej informacji na:
Vervastreetracing.pl/
Facebook.com/vervastreetracing
Instagram.com/vervastreetracing/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20171012 VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń w Płocku.pdf

pdf | 574 KB

Pobierz
20171012 VERVA Street Racing – wielki pojedynek MOTO Pokoleń w Płocku.docx

docx | 421 KB

Pobierz
VSR2017_motocross.jpg

grafika | 1,04 MB

Pobierz
VSR2017_drifting_Przygonski.jpg

grafika | 979 KB

Pobierz
VSR2017_militarne.jpg

grafika | 3,14 MB

Pobierz
VSR2017_FMX_Martin_Koren © Red Bull Media House.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
VSR2017_Giemza.jpg

grafika | 1,36 MB

Pobierz
VSR2017_Przygoski.jpg

grafika | 1,11 MB

Pobierz
VSR2017_atrakcje_dzieci.jpg

grafika | 2 MB

Pobierz
VSR2017_tuning.jpg

grafika | 356 KB

Pobierz
VSR2017_muscle car.jpg

grafika | 152 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Moc wrażeń i tłumy miłośników motoryzacji na VERVA Street Racing w Płocku!

temu

Moc wrażeń i tysiące koni mechanicznych, mimo niesprzyjającej pogody, przyciągnęły do Płocka ponad 30 tysięcy miłośników motoryzacji. Tegoroczna ósma edycja VERVA Street Racing pokazała, że fani czterech kółek i dobrej zabawy są w całej Polsce.
Atrakcje dla całej rodziny podczas VERVA Street Racing

temu

Unikalne pojedynki MOTO Pokoleń, prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, strefa rodzinna z symulatorami i dmuchańcami oraz miasteczko ruchu drogowego – to wszystko czeka na uczestników ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 14 października w Płocku na stadionie Wisły.
Znamy szczegóły programu VERVA Street Racing!

temu

Prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, pojedynki MOTO Pokoleń w strefie akcji na torze stadionu Wisły oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii to najważniejsze atrakcje tegorocznej edycji VERVA Street Racing.. W jednym miejscu najdroższe,
Dakar i drift czyli Kuba Przygoński na VERVA Street Racing!

temu

Niespełna miesiąc dzieli nas od ósmej edycji VERVA Street Racing. Tegoroczne święto motoryzacji odbędzie się w Płocku, na stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie możliwość spotkania i obejrzenia w akcji zawodnika ORLEN Team, Kuby Przygońskiego oraz jego samochodów: driftingowej Toyoty GT86 oraz dakarowego Mini All4 Racing.