VERVA Street Racing wraca na ulice!

VERVA Street Racing wraca na ulice!

Opublikowany

Najszybsze, najdroższe, najbardziej zaskakujące samochody, sportowa adrenalina towarzysząca wyścigom, koncerty i moc atrakcji dla najmłodszych – to czeka odwiedzających tegoroczną edycję VERVA Street Racing. Już 17 września 2016 na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie fani motoryzacji będą mogli nie tylko zajrzeć pod maski legendarnych i unikalnych aut, ale także dzięki całodniowemu, bezpłatnemu, Pit Party podzielić się swoją pasją z rodziną.

Tegoroczna, siódma edycja, VERVA Street Racing odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego, gdzie część terenu zamieni się w asfaltową arenę. Do uczestnictwa w imprezie organizatorzy zapraszają nie tylko zagorzałych fanów motosportu, ale całe rodziny. Na najmłodszych czekać będzie specjalnie przygotowana strefa zabaw,  a dziecięcy animatorzy zadbają o liczne atrakcje. Wspólne doświadczenia, emocje, energia, a to wszystko w spektakularnym, motoryzacyjnym kontekście. 

VERVA Street Racing to kultowe wydarzenie dla fanów sportów motorowych. Co roku zaskakuje nowatorskimi rozwiązaniami, dostarczając wielu emocji. W tym roku, po trzech latach na Stadionie Narodowym, wracamy na ulice! Czeka nas otwarte, niebiletowane, największe w naszej części Europy Pit Party, połączone z pokazami motoryzacyjnymi kaskaderskimi oraz koncertami największych polskich gwiazd. Obok legend motoryzacji, zobaczyć będzie można najnowsze pojazdy – na wydarzenie zaprasza Rafał Pasieka, dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen. Jesteśmy pewni, że podczas Narodowego Festiwalu Motoryzacji nie zabraknie atrakcji zarówno dla dużych, jak i dla małych widzów – dodaje. 
   
Na specjalnie przygotowanym torze będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz samochodów klasy GT3. Nie zabraknie także spektakularnych pokazów przygotowywanych przez drifterów, zawodników FMX czy stunterów. Emocjom na arenie towarzyszyć będzie największa wystawa samochodów w Polsce. Bez wątpienia będzie to prawdziwa gratka kolekcjonerów pamiątkowych zdjęć i łowców autografów.

To tylko część atrakcji, jakie przygotowują organizatorzy tegorocznej edycji VERVA Street Racing. Narodowy Festiwal Motoryzacji odbędzie się 17 września na Błoniach PGE Narodowego.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Verva_Street_Racing_Informacja_Prasowa_18_07_2016.docx

docx | 151 KB

Pobierz
vsr_24102015_fot.d.kramski_live_kra8953.jpg

grafika | 472 KB

Pobierz
Verva_Street_Racing_Informacja_Prasowa_18_07_2016.pdf

pdf | 442 KB

Pobierz
verva_street_racing_21082010_fot.s.wolny_live_4774.jpg

grafika | 450 KB

Pobierz
verva_street_racing_18062011_fot.photosynteza.com_live_41.jpg

grafika | 398 KB

Pobierz

Zapnij pasy! Będzie się działo! Znamy pierwsze atrakcje VERVA Street Racing!

Driftujący Kuba Przygoński razem z STW Drift Team, akrobacje w wykonaniu zawodników FMX, widowiskowy Rallycross, a także… rajdowe Fiaty 125p! To tylko jedne z wielu atrakcji, które czekają na uczestników 7. edycji VERVA Street Racing!