Moc atrakcji dla całej rodziny! VERVA Street Racing już 17 września

Moc atrakcji dla całej rodziny! VERVA Street Racing już 17 września

Opublikowany

Ekstremalne pokazy motoryzacyjne, największa w Polsce wystawa ponad 600 samochodów, najlepsze jedzenie z food trucków oraz specjalna strefa rodzinna z dziesiątkami dmuchańców oraz nauką jazdy dla najmłodszych – to wszystko czeka na uczestników siódmej edycji VERVA Street Racing. W tym roku wydarzenie odbędzie się w nowej, otwartej dla wszystkich, formule Narodowego Festiwalu Motoryzacji. Spotykamy się już 17 września na błoniach PGE Narodowego w Warszawie!

Przez cały dzień trwania VERVA Street Racing o nudzie nie będzie mowy. Driftująca ciężarówka, motocyklowi akrobaci, pokazy żandarmerii wojskowej, wozy strażackie i policyjne, samochody wyścigowe i rajdowe, legendy motoryzacji i jej przyszłość – to tylko niektóre z ponad 600 pojazdów, które będzie można obejrzeć w sobotę, 17 września. Do tego dochodzą jeszcze koncerty największych polskich gwiazd – Afromental, Margaret, Cleo, Grzegorz Hyży i Kayah, a także niesamowita przygoda w strefie rodzinnej.
 
Dzieci będą mogły na żywo zobaczyć auta znane dotychczas z bajek oraz dać upust swojej energii na dmuchańcach, w tym w wielkim bolidzie Formuły 1. Do tego trampoliny, nauka jazdy dla dzieci oraz - dla trochę starszych - strefa Xbox. Wszystko to w spektakularnym, motoryzacyjnym kontekście.

Ze względu na podwyższony poziom hałasu towarzyszący tego typu imprezom motoryzacyjnym organizatorzy rekomendują zabraniu zatyczek do uszu lub specjalnych słuchawek dla najmłodszych uczestników. Ponadto, z myślą o rodzinach z dziećmi na terenie imprezy znajdować się będa dwa punkty, gdzie będzie można nakarmić lub przewinąć podopiecznych. Tuż obok strefy rodzinnej czekać będzie strefa gastronomiczna, a w niej 50 food trucków, w których cała rodzina znajdzie coś dla siebie!

VERVA Street Racing Narodowy Festiwal Motoryzacji już 17 września 2016 r, na błoniach PGE Narodowego. Otwarcie bram o godzina 12:00, start godzina 13:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

Szczegółowy program na www.vervastreetracing.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Verva_Street_Racing_Informacja_Prasowa_Rodzina_06092016.doc

doc | 166 KB

Pobierz
Bajkowe_auta_2.jpg

grafika | 77,9 KB

Pobierz
VSR_20092014_fot.T.Gola_LIVE_0067.jpg

grafika | 397 KB

Pobierz
Verva_Street_Racing_Informacja_Prasowa_Rodzina_14092016.pdf

pdf | 415 KB

Pobierz
VSR_20092014_fot.S.Wolny_LIVE_SEB1827.jpg

grafika | 367 KB

Pobierz

Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży i Margaret Znamy gwiazdy muzyczne, które zagrają podczas VERVA Street Racing!

Tegoroczna VERVA Street Racing to nie tylko motoryzacja. Flagowe wydarzenie PKN Orlen organizowane w nowej formule to także muzyka! 17 września na Błoniach PGE Narodowego pojawią się także największe gwiazdy polskiej muzyki: Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży oraz Margaret