Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży i Margaret Znamy gwiazdy muzyczne, które zagrają podczas VERVA Street Racing!

Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży i Margaret Znamy gwiazdy muzyczne, które zagrają podczas VERVA Street Racing!

Opublikowany

Tegoroczna VERVA Street Racing to nie tylko motoryzacja. Flagowe wydarzenie PKN Orlen organizowane w nowej formule to także muzyka! 17 września na Błoniach PGE Narodowego pojawią się także największe gwiazdy polskiej muzyki: Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży oraz Margaret

Koncerty największych artystów polskiej sceny muzycznej to kolejna nowość jaką przygotowaliśmy dla uczestników VERVA Street Racing – Narodowego Festiwalu Motoryzacji. Postanowiliśmy dobrać nazwiska artystów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie - tłumaczy Rafał Pasieka, dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.Uczestnicy będą mogli zobaczyć i posłuchać młodziutkiej Margaret, znanej z hitu „Thank You Very Much”, rockandrollowego, pełnego energii zespołu Afromental, który już nie raz udowadniał, że na scenie nie mają sobie równych. Na scenie pojawi się również dziewczyna o słowiańskim uroku, czyli Cleo, a imprezę zamkną koncerty Grzegorza Hyżego oraz niezastąpionej wokalistki, kompozytorki, autorki wielu hitów – Kayah!

To jednak nie koniec niespodzianek! Przewodnikami po wszystkich atrakcjach będą znani wszystkim prowadzący, czyli Marcelina Zawadzka oraz jak zawsze zaskakujący Jankes!

Zapraszamy na VERVA Street Racing Narodowy Festiwal Motoryzacji, który w tym roku odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego już 17 września 2016 r. Wstęp wolny!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Afromental.jpg

grafika | 305 KB

Pobierz
Grzegorz_Hy_y.jpg

grafika | 457 KB

Pobierz
Verva_Street_Racing_Informacja_Prasowa_14092016.doc

doc | 162 KB

Pobierz
Marcelina_Zawadzka.jpg

grafika | 87,3 KB

Pobierz
Kayah_4_fot.Piotr__Por_bski.jpg

grafika | 842 KB

Pobierz
Margaret.jpg

grafika | 465 KB

Pobierz
Cleo.jpg

grafika | 851 KB

Pobierz
Jankes.JPG

grafika | 187 KB

Pobierz

Nie zwalniamy tempa! Znamy już wszystkie atrakcje motoryzacyjne VERVA Street Racing!

Rekordowe 600 pojazdów w 23 strefach Pit Party! Pięć bloków tematycznych w strefie akcji! Auta, które zaskoczą każdego fana motoryzacji!