Nie zwalniamy tempa! Znamy już wszystkie atrakcje motoryzacyjne VERVA Street Racing!

Nie zwalniamy tempa! Znamy już wszystkie atrakcje motoryzacyjne VERVA Street Racing!

Opublikowany

Rekordowe 600 pojazdów w 23 strefach Pit Party! Pięć bloków tematycznych w strefie akcji! Auta, które zaskoczą każdego fana motoryzacji! 

Ponad 600 pojazdów – tego na VERVA Street Racing jeszcze nie było! Całodzienna, największa i bezpłatna wystawa pojazdów w Polsce to unikalna okazja dla fanów motoryzacji, by swoją pasję przekazali najbliższym. Obok siebie zaparkują najszybsze i najdroższe auta. Unikalne perełki krajowej i światowej motoryzacji. Odwiedzający zobaczą m.in. polskie i europejskie klasyki, amerykańskie legendy, auta Jamesa Bonda, elektryczne nowości, samochody tuningowane, lowridery, czy samochody marzeń. Nie zabraknie wszystkich generacji Porsche 911, ciężarówek ze Studia Aerografu, Calibry Tsunami z ponad 2000 konnym silnikiem, czy unikatowej Hondy NSX! 

Dla uczestników festiwalu przygotowana zostanie także strefa akcji. Na specjalnie przygotowanym torze rozegra się rywalizacja najlepszych z najlepszych. Nie zabraknie spektakularnych pokazów kilkunastu drifterów, wyścigów superszybkich samochodów Rallycross, rywalizacji w ramach Orlen Platinum Porsche Cup, czy pojedynki Lamborghini z Maluchem! Moc emocji czeka także na miłośników dwóch kółek. Swoje umiejętności zaprezentuje m.in. zagraniczna czołówka motocyklowych akrobatów, czyli ekipa FMX związana z Red Bull, stunterzy z grupy Infamous i Rafał Pasierbek znany jako Stunter13. To wszystko w 5 blokach tematycznych: Otwierające Show, Uliczne Wyścigi, Świat Wyścigów, Szybcy i Szybsi oraz Polska Moc.

Zapraszamy na VERVA Street Racing Narodowy Festiwal Motoryzacji, który w tym roku odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego już 17 września 2016 r. Wstęp wolny!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Ja__Borawski_-_12-letni_drifter.JPG

grafika | 78,5 KB

Pobierz
Maserati_Grand_Turismo_GT4.jpg

grafika | 345 KB

Pobierz
VOLVO_FM12_-_STW_Drift_Team.jpg

grafika | 356 KB

Pobierz
Calibra_Tsunami.jpg

grafika | 642 KB

Pobierz
Verva_Street_Racing_Informacja_Prasowa_Moto_05092016.doc

doc | 161 KB

Pobierz
FMX_-_RedBull.jpg

grafika | 78,3 KB

Pobierz
Audi_A4_V8.jpg

grafika | 762 KB

Pobierz

VERVA Street Racing, czyli już w sobotę moc będzie z Wami!

17 września 2016, wszystkich dużych i małych fanów motoryzacji czeka niesamowita moc atrakcji oraz mnóstwo zabawy podczas siódmej edycji Verva Street Racing. Narodowy Festiwal Motoryzacji rozpocznie się o godzinie 13:00, a wstęp na błonia PGE Narodowego jest bezpłatny. Na widzów oprócz niezwykłego spektaklu z udziałem najbardziej spektakularnych samochodów z całego świata, czekają także koncerty największych gwiazd polskiej muzyki. Zapnij pasy! Będzie się działo!